TANCUJ, MEDITUJ A MILUJ SVOJ ŽIVOT

Tanečno – jogový camp s Raducou a Jayanandom

21. – 24. júla 2016

 

10Je spojenie dvoch krásnych spôsobov ako dosiahnuť stav dlhodobého dobrého pocitu zo samého seba.
4 – dňový intenzívny jogovo tanečný camp pre ženy aj mužov  prináša kombináciu vedomého a radostného  tanca a tradičnej tantra jogy.  Je to spirituálna cesta k uvoľneniu, rozpohybovaniu, slobode a radosti zo života.   Vedomý  a spontánny  tanec v kombinácii s  jogou  a uvoľňujúcimi  masážnymi technikami prináša precítenie tela na hlbokej úrovni. Je to príležitosť znovuobjaviť seba samého v pohybe a uvoľnení a oslobodiť sa od strnulých vzorcov žitia a myslenia.  Zároveň prináša radosť z tvorenia v tanci, slobodu a radosť zo života.

Workshop Raducy a Jayanandu nevznikol náhodou. Vznikol z poznania, že joga a tanec prinášajú väčšiu lásku k životu, vedomý pohyb a dych  a dokonalé uvoľnenie. Lektori prinášajú do workshopu svoje dlhoročné skúsenosti  a zároveň svoju vlastnú osobnú esenciu.  Krásna spolupráca dvoch otvorených  a inšpiratívnych ľudí a zároveň spojenie dvoch nadčasových metód-  tanca a jogy. V nich budeme spoznávať svoj potenciál aj limity,  extázu aj uvoľnenie, nečinnosť aj vedomú prácu s telom.

 

TanecTanec a Raduca

Vedomý tanec  je pohybovou meditáciou, extatickým tancom, praktikou osobného rozvoja aj spirituálnou cestou. Je to príležitosť znovuobjaviť seba samého v pohybe a oslobodiť tanečníka, čo sa skrýva v každom z nás, bez ohľadu na náš vzhľad, postavu, vek, obmedzenie, či skúsenosti.  Základom je vedomý slobodný pohyb vychádzajúci z prítomného prežitku uzemneného a zjednoteného tela. Tanec 5 rytmov a Open floor sú dve metódy vedomého tanca,  s ktorými lektorka pracuje. Viac  o lektorke a jej praxi : www.raduca.cz


joga
Tradičná tantra joga a Jayananda

Tradičná tantra joga je mocná a liečivá kombinácia asán, dychových cvičení a meditácie. Prináša z hĺbky vekov posolstvo uvoľnenia, liečenia a meditácia tela na bunkovej úrovni. Dôrazom na jemné a nenásilné praktikovanie asán v hlbokom vnore do tmy a ticha podvedomej múdrosti tela zázračne rozširuje naše vnímanie plynutia telesnej vitálnej energie. A zároveň ako vedľajší produkt láskyplne posúva hranice našej flexibility, lieči pohybovú sústavu a spevňuje svalovú hmotu. Viac o lektorovi a jeho praxi : www.jayananda.cz

RaducaRaduca

cca 20 rokov sa zaoberá pohybovou meditáciou  a vedie tanečné  dielne v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku s Tancom 5 rytmov a od roku 2015 tiež otvorené večery a dielne slobodného vedomého tanca Open Floor. Vedie pravidelné lekcie  v Prahe a celej ČR.
Viac  info o lektorke : http://www.raduca.cz/cs/raduca-vojackova-akreditovana-ucitelka-tance-5-rytmu/

 

JayanandaJayananda

Medzinárodne certifikovaný učiteľ thajských masáží, tradičnej tantra jogy a techník práce s posvätnou sexualitou LIEČIVÉ TAO vyučujúci v rámci vlastného programu  TAO VEDOMÉHO DOTYKU

Od roku 2014 vedie niekoľkokrát do roka v Bratislave jogové a masážne  víkendy a  na objednávku poskytuje privátne masážne terapie.
Viac info o lektorovi : http://www.jayananda.cz/home-3/o-me/

 

Tanečno- jogový camp bude v krásnom prostredí meditačného centra Sklenářka obklopeného nádhernou prírodou a vlastným jazerom.
Začína  vo štvrtok 21.7.2016 o 18,00 hod večerou a končí  v nedeľu 24.7.2016  o 16,00 hod.

Sklenarka

Každý deň začína rannou  dvojhodinovou lekciou jogy, po ktorej naskočíme na tanečnú vlnu.
Zárukou je vyváženosť medzi pohybom a oddychom, napätím a uvoľňovaním  v prospech radostného pocitu zo  seba a v interakcii s okolím.
Nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou ani tancom.
Strava bude vegetariánska, organická.
Počet účastníkov je limitovaný kapacitou ubytovania


KEDY : 21.7- 24.7. 2016

KDE : Meditačné centrum Sklenářka, Kostelec nad Orlicí (vzdialenosť  z Prahy : 150 km , z Bratislavy : 258 km

Cena workshopu má tri úrovne :
140 Eur ( 3900 CZK )  pri zaplatení zálohy do 30.04.2016
150 Eur ( 4200 CZK )  do 31.05.2016
160 Eur ( 4500 CZK ) od 01.06.2016 do začiatku workshopu
Zľavy pre mamičky na MD, študentov a dôchodcov – jednotná cena 140 EUR

Ubytovanie : 
v stanoch 150 CZK / osobu/noc
v spálňach pre 6-10 osôb 250 CZK / osobu/noc
Chatky ( pre 2 osoby )  : 250 CZK / osoba  /noc

Požičanie obliečky + perina  : 100 CZK / osoba
Celodenná strava:  300  CZK / osobu /deň

Prihlasovanie pre SR : Vladislava Dolníková, Tel : +421 917 517 843 E-mail: info@sebavedomazena.sk
Je potrebné sa záväzne prihlásiť  a poslať zálohu vo výške 50% na č. účtu: SK7375000000004999935706, správa pre prijímateľa: jogovycamp

Prihlasovanie pre ČR : Jana Uhliarová Tel : +420 724 247 001, jana@praha6.com
Viac info nájdete na : www.sebavedomazena.sk , www.jayananda.cz , www.raduca.cz

Čo si so sebou priniesť :
Dostatočné množstvo pohodlného oblečenia na jogu aj tanec ( pri veľkom teple treba rátať s častejším prezliekaním sa počas dňa. , sarong ( dlhá šatka), deku, jogamatku, prestieradlo, masážny olej, ak máte hudobné nástroje  ako bubienky, chrastítka atď..)