ARCHETYP ČARODEJKY

Alchýmia tvorenia

21.-22.10.2017

mystic

Archetyp čarodejky predstavuje svet duchovna, spirituality, mágie, tajomstva života, liečenia a kreativity. Správne nasmerovaná energia lieči, povznáša, posúva a naopak nesprávne uchopená ničí, deštruuje a démonizuje. V každej žene je liečiteľka a kreatívna bytosť, ako aj ničivá sila, ktorá odrovnáva a kastruje.

Je to obdobie jesene, predmenštruačná fáza, ubúdajúci mesiac.. Budeme používať svoju vnútornú jasnozrivosť a intuíciu. Nastúpime na cestu tvorenia vlastnej reality.

Čarodejka si je vedomá svojich schopností a moci až vtedy, keď ich prijme ako dar. Budeme rozvíjať svoju intuíciu a jasnozrivosť, zameriame sa na srdcovú čakru a jej silu.  Zároveň sa pozrieme na tiene , ktoré nás zväčša brzdia v rozvíjaní kreativity a svojej vnútornej múdrosti.

Je to tá časť v nás, ktorá nerozmýšľa, ale cíti. Je to dar intuície, predvídavosti, schopnosti liečiť, premieňať, pomáhať, tvoriť. Je to tá divoká časť, ktorá je neskrotná, nepolapiteľná a nedá sa naplánovať. Je to naša divoška.  Vo fyzickom svete sa táto nespracovaná energia prejavuje ako PMS, nervozita, deštrukcia, depresie, pasivita. Prevediem Vás rituálom uctenia si svojej vnútornej čarodejky.

Miesto konania : Levice

Lektorka: Vladislava Lukáčová, sprievodkyňa ženských skupín

Organizátorka: Vierka Sopkovčíková

Cena za víkendový blok/seminár : 80 Eur

Zľava pre študentky a dôchodkyne: 20 eur

Bloky je možné absolvovať aj jednotlivo.

Pri predplatení celého cyklu cena je 360 Eur ( ušetríte 120 Eur)

Pri predplatení 3 seminárov: 210 Eur ( ušetríte 60 Eur)

Pred každým blokom príde osobitná pozvánka s inštrukciami a podrobným obsahom

Kapacita miest je obmedzená.  Miesta si treba dopredu rezervovať.

Je potrebné sa záväzne prihlásiť na email: sopkovcikova.viera@gmail.com,alebo

info@sebavedomazena.sk

a poslať zálohu vo výške 50% na č. účtu: SK7375000000004999935706, správa pre prijímateľa:archetypcarodejky

Storno podmienky: záloha je nevratná, alebo po dohode s lektorkou bude možnosť využiť zálohu na iný seminár v rámci cyklu Cesta vedomej ženy