RITUÁLY

Rituál je niečo posvätné. Je to priestor na uctenie si dôležitého medzníka v živote ženy (svadba), ako aj jej tela (menštruácia, menopauza , pôrod) je to oslava výnimočných dní, prírodných sviatkov a dôležitých udalostí v živote ženy. Zároveň nám dáva priestor a príležitosť s úctou pustiť niektoré zranenia, bolesti, bývalého partnera, smrť blízkych, potrat atď. )
Rituál je sprítomnenie, pozastavenie a vzdanie úcty tomu, čo chceme v živote prijať, alebo pustiť. Pokiaľ uctievame svoju vlastnú cestu, rituál je dôležitou súčasťou jej naplnenia. Moja skúsenosť hovorí, že práve rituálom dokážeme zvedomiť svoje túžby, dáva príležitosť pozastaviť sa, uctiť a osláviť tak mnoho krásnych aj smutných chvíľ v živote ženy.

Rituálmi sprevádzam v skupinách aj individuálne v súkromí. 

Mám záujem o  viac info: info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

Esencia ženy

Rituál sebalásky pre ženy

Potrebuješ čas pre seba a doživiť svoje telo a dušu?

Potrebuješ sa znova napojiť na svoju ženskú esenciu?

Túžiš mať priestor len pre seba a nechať sa hýčkať?

Potrebuješ byť vypočutá bez zbytočných rád a posudzovaní a byť v tom prijatá?

Tento láskavý rituál, kde je pozornosť otočená na všetky
tvoje zmysly si môžeš dopriať kedykoľvek,
keď sa potrebuješ stiahnuť z vonkajšieho sveta, vrátiť sa k sebe
a dopriať si to najlepšie pre seba.

Súčasťou rituálu je výživa, kakaová ceremónia, bylinková náparka,
zmyselná voňavá masáž
a troška ženskej mágie s prekvapením 🙂

Trvanie: cca 5 hodín 

Cena: 300€
Mám záujem o informácie : info@sebavedomazena.sk

Rituály spojené s telom ženy a jeho premenou

Rituál menarché – oslava vstupu do ženstva

Pre dievčatá pri prvej menštruácii ako aj pre všetky ženy, ktoré neprešli zasväcovacím rituálom menarché .

Dôležitý medzník v živote ženy. Z dievčaťa sa stáva žena a rituál menarché je jeho oslavou. Je to priestor na to, aby maminka svojej dcére odovzdala informácie, všetky skúsenosti a poznanie z vlastného cyklu. V kruhu blízkych žien, kamarátok, žien mladých, ale aj zrelých prejde dievča oslavou svojho ženstva a nahliadne do tajomstva menštruačného cyklu. Uctenie si tela a  novej životnej etapy.

Krásny rituál plný kvetov, vôní, chutí a radosti pre malé aj veľké dievčatá a ženy.

Rituál môže byť sprevádzaný  v domácom prostredí v kruhu najbližších žien a priateliek, ale aj v skupinách pre viac žien alebo dievčat, alebo aj spoločne pre mamy a dcéry.

Mám záujem o informácie : info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

predporodnyPredpôrodný rituál

Rituál, ktorý pripravuje budúcu mamičku na pôrod a jeho priebeh, prináša uctenie si života a tejto posvätnej chvíle prinesenia nového života na Zem.
Pozastavenie kde iné, skúsené ženy zdieľajú nielen svoje životné skúsenosti, poznanie a prežitky, ale sú aj podporujúcim elementom pri obavách a strachoch.   Uctenie si tela ako posvätného chrámu, uvoľnenie tela  budúcej mamičky, jej masírovanie a hýčkanie. Rituál pripravuje budúcu mamičku na túto veľkú príležitosť, aby sa mohla nastaviť a užiť si ešte svoj požehnaný stav.

Prekrásny  a zároveň jemný rituál za prítomnosti blízkych žien a  živlov vzduchu, ohňa, vody a zeme. Rituálom sprevádzam v kľudnom a bezpečnom priestore pre ženy , podľa predstáv a požiadaviek , alebo podľa dohody. Môžete objednať svojej priateľke prekvapenie  v podobe rituálu a tak jej dopriať výnimočnosť  a zároveň pozornosť tak dôležitú pre každú ženu.

Mám záujem o  viac info : info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

ritual nevestyRituál nevesty (predsvadobný rituál)

Výnimočný večer len pre nastávajúcu nevestu a oslava jej rozhodnutia vstúpiť do manželstva s milovaným mužom. V kruhu blízkych žien patria tieto chvíle práve jej, aby sa pripravila na nadchádzajúci deň. Je to vždy silné a krásne, plné sĺz, emócii, ale aj radosti, šťastia a uvoľnenia. Posvätná chvíľa za prítomnosti živlov vzduchu ohňa vody a zeme prináša úplne inú kvalitu, ako sú „klasické“ rozlúčky so slobodou v baroch s množstvom alkoholu, striptérmi a podobnými prekvapeniami. Príležitosť pre priateľky, ako prekvapiť  budúcu nevestu a tak jej z udalosti urobiť nezabudnuteľný zážitok.
Večer trvá cca 3 hodiny a pred každým rituálom dopredu konzultujem priebeh a obsah.

Mám záujem  o info : info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

13509723_10209708865496180_1962697999_oDary Kálí
Rozchodový rituál

Cítiš potrebu ukončiť svoje vzťahy, uzavrieť ich mentálne, emočne aj energeticky ?

Rozchodový rituál je vedomé vystúpenie zo vzťahu,  aj keď rozchod mohol prebehnúť už oveľa skôr, väčšinou cítime, či máme ešte aktívne energetické vlákna s partnerom, resp. s inými partnermi z hlbokej minulosti.

Tento rituál je veľmi silným prechodovým rituálom medzi minulosťou a budúcnosťou. Je okamihom nápravy, vyčistenia, pustenia, odpustenia a ukotvenie sa v prítomnosti.
Pretína putá naprieč časopriestorom.

Výraz zbieranie kostí symbolizuje akt postavenia sa do svojej sily, uznanie svojej vlastnej cesty a jedinečnosti. Často krát po vzťahoch, či už toxických, alebo nefunkčných žena stratila svoju vlastnú identitu, silu aj vieru v seba a život.

Nájdi svoju silu, pozbieraj svoje kosti a vykroč! Napriek bolesti , ktorú cítiš, napriek zraneniu, či zrade, ktorej si musela čeliť, vykroč do novej etapy, otvor svoje srdce a otoč svoju hlavu k nebu.

Poskytni sama sebe láskavú náruč, súcit, ktorý potrebuješ a  obnov svoju vlastnú silu na nové začiatky.

Rozchodový rituál sa môže týkať aktuálne ukončeného partnerstva alebo ukončenie a vyčistenie všetkých vzťahov, ktorými ste si prešli a zostali tam niekde Vaše časti duše.

Aby ste mohli vstúpiť na nové pole lásky s uzavretou minulosťou.

Po prihlásení dostanete mailom podrobné informácie ohľadom predmetov a úloh,
ktoré si treba priniesť so sebou.

Pred rituálom poskytnem každej účastníčke individuálnu tel. konzultáciu, ktorá je zahrnutá v cene rituálu.

Trvanie: 3 – 5 hodín
Cena: 300€

Mám záujem o  rituál alebo viac info: info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

svieckazadietaRituál nenarodených detí

Silná chvíľa na to, aby žena odpustila a pustila to, čo jej život priniesol a mohla sa znova postaviť v svojej plnej sile bez sebaobvinenia, smútku a bolesti. Určený každej žene, ktoré prežila bolesť spôsobenú potratom, alebo smrťou dieťaťa.

Hlboko intímna chvíľa na sebaodpustenie a vyrovnanie sa ťažkou životnou situáciou. V intímnom a bezpečnom prostredí v podpornom  a liečivom prostredí blízkych žien.

Mám záujem o rituál alebo viac info : info@sebavedomazena.sk

cropped-Orient_Hotovo.jpg

oldwomanPrechodový rituál do menopauzy

Ženy vstupujúce do menopauzy prechádzajú zmenami nielen fyzickými , ale posúvajú sa do fázy, ktorá prináša mnoho zmien. Rituál slúži na uvedomenie si svojej životnej fázy múdrosti z poznania a uctenia si svojej cesty ako posvätnej. Nádherný rituál, ktorý oslavuje ženskú nekonečnú múdrosť a pripravuje ženu na ďalšiu etapu svojho života.

Mám záujem o rituál alebo viac info : info@sebavedomazena.sk