Ochutnávkový víkend k ročnému tantrickému výcviku ŽENSKÉ POTEŠENIA s Gabrielou Římskou


PREBUDENIE VEDOMEJ ŽENY

práca s telom, energiou, vedomím

1. – 3. apríla 2016

 

ŽENSKÉ POTEŠENIATento víkend je otvorený pre všetky ženy, ktoré chcú absolvovať ročný výcvik s Gabrielou Římskou ŽENSKÉ POTEŠENIA. Je to príležitosť spoznať prácu Gabriely a tiež zistiť, či vás téma tantry osloví a budete ju chcieť skúmať viac do hĺbky. Zároveň je to aj príležitosťou pre Vás, ktoré celý výcvik absolvovať nemôžete, aby ste mohli aspoň počas troch dní uvoľniť svoje telo a spoznať možnosti ženských potešení prostredníctvom tantry.

Ktorá z nás nechce mať viac energie?
Cítiť sa silnejšia, živšia a spokojnejšia?

Tantra je duchovná cesta,
ktorá nás učí rozvíjať a budovať našu životnú energiu.


Kľúčom k našej životnej energii je naše fyzické telo. Tantra nás vedie k uvedomeniu si a a radostnému prežívaniu cez našu fyzickú existenciu, svoje telo tu na zemi. Ale ide ešte ďalej a vedie nás k prežitku a k uvedomeniu si energetickej podstaty bytia – energetického tela. Učí nás, že nami prúdi jediná sila- naša energia, naša živosť a tá sa manifestuje na mnohých úrovniach – v našej divokosti, nespútanosti, v našej sexualite, v kreativite a našich vzťahoch, v schopnosti milovať a zdieľať samu seba s ostatnými.

Budeme pracovať so ženským princípom v nás- energiou a pozrieme sa, či máme slobodu voľne vstupovať do všetkých podôb svojej energie. Pomocou tantrických techník – prácou s dychom a telom sa budeme uvoľňovať tak, aby sme pustili zovretie našich fyzických tiel a spolu s tým mohli odísť rôzne energetické či mentálne bloky, ktoré našu energiu sťahujú a zväzujú. Rovnako budeme pracovať s mužským princípom v nás- vedomím. Spoznáme, ako samy vytvárame svoje energetické stavy a zároveň aké máme v rukách nástroje, ktorými ich dokážeme vedome meniť.

Tantra je cesta pre všetky ženy, ktoré prijímajú zodpovednosť za svoje preživanie a chcú vedome vytvárať svoj život tak, aby v ňom bolo viacej plynutia, živosti, radosti, slobody a potešenia.

 

Lektorka : Gabriela Římská

Organizátorka : Vladislava Dolníková

Kde a kedy : Lotus joga , Kuzmányho 4 , Bratislava , PIA : 18,00-21,00   SO: 10,00 – 19,00   NE: 10,00 -14,00

Cena : 135 Eur

Prihlášky na email : info@sebavedomazena.sk

Č.účtu na uhradenie zálohy: SK7375000000004999935706, správa pre prijímateľa: ochutnávkový víkend

Tel. 0917/517843

Viac info o celoročnom tantrickom výcviku pre ženy Ženské potešenia na : http://www.sebavedomazena.sk/cesta-zeny/posvatna-zenka-sexualita/zenske-potesenia-2/